Φίλτρα

/ Κατηγορίες: ΠΥΣΔΕ
314
ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΠΙΝΑΚΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΚΕΝΩΝ ΕΠΑΛ - ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΚΛΑΔΟΥΣ ΠΕ83 ΚΑΙ ΠΕ84

Ανακοινοποίηση πίνακα λειτουργικών κενών ΕΠΑΛ μετά από τροποποιήσεις κενών σε  συγκεκριμένες σχολικές μονάδες.
Οι εκπαιδευτικοί των κλάδων ΠΕ83 και ΠΕ84 που έχουν ήδη υποβάλει αίτηση τοποθέτησης  και  επιθυμούν να την τροποποιήσουν, καθώς και οι εκπαιδευτικοί των ανωτέρω κλάδων που επιθυμούν να υποβάλουν νέα αίτηση, μπορούν να αποστείλουν την αίτησή τους με τους τρόπους που αναφέρονται στο αρχείο " ΟΔΗΓΙΕΣ".
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Σας επισημαίνουμε ότι τα κενά που αφορούν την εναλλακτική ενισχυτική διδασκαλία στο πλαίσιο της  Δράσης «ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΕΠΑ.Λ. - ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΕΠΑ.Λ.» , θα καλυφθούν με ξεχωριστή διαδικασία.

Σχετικά έγγραφα

Προηγούμενο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΕ ΔΥΕΠ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΩΝ ΠΕ11,ΠΕ86